Kopiopaperi UPM Office Copy/Print 80G A4 /500 Tuotenro: 235907 9,30 € * Verkkokaupassa: 9270 kplMyymälässä: yli 5 kpl (4) Lisää koriin
Kopiopaperi UPM Office Copy/Print Multibox 80G A4/2500 Tuotenro: 235114 48,40 € * Verkkokaupassa: 2855 kplMyymälässä: alle 5 kpl (13) Lisää koriin
Käsidesi LV 1 L dispenso - kotimainen käsidesi sopii myös herkkäihoisille ja atoopikoille Tuotenro: 206104 14,00 € * Verkkokaupassa: 66 kplMyymälässä: alle 5 kpl (1) Lisää koriin
Annosmaito Arla UHT 2 cl /100 annosta - laktoositon ja rasvaa vain 1.5 % Tuotenro: 269270 20,00 € * 1 l = 10,00 € Verkkokaupassa: 543 kplMyymälässä: yli 5 kpl (1) Lisää koriin
Kaurajuoma Oatly iKaffe 1 L - vegaaninen, ei juoksetu, voidaan myös vaahdottaa Tuotenro: 269304 2,30 € * Verkkokaupassa: 4874 kplMyymälässä: yli 5 kpl Lisää koriin
Käsidesi Geliksi GeveDesi 500 ml kierrekorkki - kotimainen, EN 13624, EN 13727, EN 1500, EN 14476 Tuotenro: 493319 3,10 € * 1 l = 6,20 € Verkkokaupassa: 661 kplMyymälässä: 0 kpl Lisää koriin
Kahvi Juhla Mokka suodatinjauhatus 500 g - vaaleapaahtoinen, keskitäyteläinen, vivahteikas kahvi Tuotenro: 269102 11,50 € * 1 kg = 23,00 € Verkkokaupassa: 17868 kplMyymälässä: yli 5 kpl (3) Lisää koriin
Kahvi Kulta Katriina SJ 500 g - suomalaisen kahvikulttuurin klassikko jo vuodesta 1937 Tuotenro: 269100 10,00 € * 1 kg = 20,00 € Verkkokaupassa: 3599 kplMyymälässä: 0 kpl Lisää koriin