Lähetä tuotetta koskeva kysymys

Jos haluat lähettää meille tätä tuotetta koskevan kysymyksen, täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät ja napsauta "Lähetä".

Työpöytä Leitz Ergo 65 x 46 cm taitettava - taittuu 16 cm litteäksi, helppo säilyttää missä tahansa
Tuotenro: 395119

236,20

(Hinta sis. alv)

Leitz Ergo on kompaktin kokoinen korkeussäädettävä työpöytä, joka luo hyvän työpisteen, vaikka tilaa olisi käytössä vain rajatusti. Voit vaivattomasti vaihtaa istumisen ja seisomisen välillä pöydän manuaalisen korkeudensäädön avulla (74-109 cm). Pöydällä on riittävästi tilaa esimerkiksi läppärille, erilliselle näytölle, näppäimistölle ja hiirelle (max 20 kg). Lisäksi pöydän voi kätevästi taittaa todella litteäksi (16 cm), jolloin sen säilytys on helppoa lähes missä tahansa (ks kuvat ja video). Siinä on myös sisäänrakennettu kahva, joten pöytää on helppo kuljettaa taitettuna ja se painaa vain 11 kg. Kokoontaitettavuus ja helppo käsiteltävyys ovatkin avainsanoja esim. tilapäisiin työ-, kokous- tai opiskelutiloihin. Työpöytää voi käyttää myös kallistetussa asennossa (sisältää irrotettavan kannettavan tietokoneen pysäyttimen).

Verkkokaupassa: 1 kpl
Helsingin myymälässä: 0 kpl


Kysymyksesi meille
*
Jos annat myös puhelinnumerosi, voimme halutessasi soittaa sinulle takaisin.
*
*

Tietosuojakäytäntö: Tässä annettuja tietoja käytetään vain tähän kyselyyn vastaamiseen. Kyseisiä tietoja ei käytetä koskaan mihinkään muihin tarkoituksiin. Lisätietoja: Tietosuojakäytäntö.